Biatorbágyiak Biatorbágyért 2018.02.09.

A műsor tartalmából:  • Tájépítész egyetemisták a városban • Tájépítész egyetemisták Biatorbágyon - helyszín-bejárás • Tájépítész egyetemisták biatorbágyi terveinek bemutatása • Közmeghallgatás 2. rész


 

Tájépítész egyetemisták a városban

Ki tudja, hogy 100 év múlva milyen lesz a mi kis városunk? Tervek már most is vannak...

Forgatás helyszíne:  Biatorbágy, Fő tér

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

 

Tájépítész egyetemisták Biatorbágyon - helyszín-bejárás

(05:01) Tájépítészettel és településtervezéssel foglalkozó egyetemisták járták be a várost, hogy helyet találjanak terveiknek, elképzeléseiknek.

Forgatás helyszíne:  Biatorbágy

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

 

Tájépítész egyetemisták biatorbágyi terveinek bemutatása

(07:15) A tervek nem csak megszülettek, hanem formát is öltöttek — ahogy az egyetemisták elképzelik városunk egyes területeit.

Forgatás helyszíne:  JFMK

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

 

Közmeghallgatás 2. rész

(18:00) Középpontban a 2018. évi költségvetés koncepciója és a város polgárainak hozzászólásai, javaslatai.

Forgatás helyszíne:   JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:    Pataki Béla

Hangtechnikus:   Csordás Zoltán

Legfrissebb adások

A Kultúridő tartalmából: Nyitott templom, üzenetek és zene három országból • A restaurálás lépései - 2. rész • Üzenetek - Magyar Judit Mária képző- és alkotóművész kiállítása • Hárman három országból a Juhász Ferenc Művelődési Központ színpadán - 2. rész A restaurálás lépései - Baracza Szabolcs előadása - 2. rész (01:00) Az Ars Sacra Fesztivál első
Mai műsorunkban • A Torbágyi Szűz Mária Szent Neve Templom • A torbágyi katolikus templom felújítása • A Nepomuki Szent János mellékoltár helyreállítása • A főoltár helyreállítása is megtörtént • A restaurálás lépései - Baracza Szabolcs előadása - 1. rész A torbágyi katolikus templom felújítása A Torbágyi Szűz Mária Szent Neve templom felújításán
Műsorunkban • Érdekességek természeti és épített környezetünkről - előadássorozat - 4. rész Érdekességek természeti és épített környezetünkről - 4. rész Nem is gondolnánk, hogy mennyi érték vesz körül bennünket. A reflektorfényt most ezekre irányítjuk az előadássorozat folytatásával. Dr. Balogh Ágnes és Fekete J. Csaba előadása a Sándor-Metternich

Régebbi adások