Az időutazás izgalmát hozza ez a műsorunk. Benne: • Tájépítész egyetemisták a városban • Tájépítész egyetemisták Biatorbágyon – helyszín-bejárás • Főépítészeti egyeztetés a magasban • Tájépítész egyetemisták biatorbágyi terveinek bemutatása • LAKOSSÁGI FÓRUM – Biatorbágy Városközpont-fejlesztés koncepciós terv 2017 – 1.rész

 

 

Tájépítész egyetemisták a városban

VÁROS ÉS TÁJ KAPCSOLATA – EGYETEMI MESTERTERVEK BIATORBÁGYRA – A Szent István Egyetem Tájépítészeti és Településtervezési Kara, valamint Biatorbágy Város Önkormányzata között megállapodás jött létre, hogy a 2016. év őszi szemeszterén a hallgatók féléves mestertervüket Biatorbágy területére készítik el. Az egyetem munkatársai városunkba érkeztek, hogy városunk főépítészével egyeztessenek a projektről.

Forgatás időpontja:   2016.09.07.

Forgatás helyszíne:   Biatorbágy, Fő tér

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:      Pataki Béla

 

Tájépítész egyetemisták Biatorbágyon – helyszín-bejárás

(05:08) A Szent István Egyetem Tájépítészeti és Településtervezési Kara, valamint Biatorbágy Város Önkormányzata között megállapodás jött létre, hogy a 2016. év őszi szemeszterén a hallgatók féléves mestertervüket Biatorbágy területére készítik el. A mesterhallgatók kis csoportja Biatorbágyra érkezett, hogy megismerkedjen a város egyes területeivel.

Forgatás időpontja:   2016.10.05.

Forgatás helyszíne:   Biatorbágy

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:      Pataki Béla

 

Főépítészeti egyeztetés a magasban

(07:19) Kísértetváros…Mi lesz a Tópark projekt sorsa? Biatorbágy, Budaörs és Törökbálint főépítészeinek megbeszélésén erről is szó volt, de a fő cél az összefogás, a közös tervek egyeztetése, mert „egységben az erő!”

Forgatás időpontja:   2016.09.08.

Forgatás helyszíne:   Tópark

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:      Pataki Béla

 

Tájépítész egyetemisták biatorbágyi terveinek bemutatása

(13:31) Város és táj kapcsolata – a Szent István Egyetem Tájépítészeti és Településtervezési Karának mesterhallgatók kis csoportokban foglalkoztak a város egyes területeivel, és elkészült javaslataikat kiállításon mutatták be a város lakóinak.

Forgatás időpontja:   2017.02.08.

Forgatás helyszíne:   JFMK

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:   Sőregi Zsuzsa

Operatőr-vágó:      Pataki Béla

 

LAKOSSÁGI FÓRUM – Biatorbágy Városközpont-fejlesztés koncepciós terv 2017 – 1.rész

(24:51) Biatorbágy Város főépítésze és a tervező csapat ismertette a Városközpont-fejlesztés koncepciós tervét.

Forgatás időpontja:   2017.05.23.

Forgatás helyszíne:   JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:      Pataki Béla