Híven őrizzük hagyományainkat • Népzenei Találkozó 2017 – Összefoglaló • Reformáció 500 “Az örök Isten beszél – magyarul” – Összefoglaló • Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából 4.rész

 

 

Népzenei Találkozó 2017 – Összefoglaló

A már hagyománnyá vált népzenei találkozó ismét nívós fellépőkkel szórakoztatta a közönséget. A Köllő Attila által szervezett műsor idén is a Juhász Ferenc Művelődési Központban kapott helyet.

Forgatás helyszíne:   JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr:    Magai Miklós, Noll-Batek Kristóf

Vágó:    Magai Miklós

 

Reformáció 500 “Az örök Isten beszél – magyarul” – Összefoglaló

(14:35) A reformáció kezdetének 500. évfordulója alkalmából zenés irodalmi műsort rendezett a Biai Református Egyházközség. Az előadók a Sola Gratia Kórus, Lázár Csaba színművész és Bolyki András vonós együttese voltak.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:   Magai Miklós

 

Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából 4.rész

(31:03) Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából a Torbágyi Református Egyházközség rendezésében. Fellépnek a “Csillag születik” tehetségkutató műsor 2011. és 2012. évi győztesei, László Attila és Mészáros János Elek.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:   Pataki Béla

Hangtechnikus:   Lászlóffy Péter