Híven őrizzük hagyományainkat • Reformáció 500 – röviden • Reformáció 500 – A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje • Kárpátaljaiak Kárpátaljáért – hívogató • Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából – 1.rész

 

 

Reformáció 500 – röviden

A Reformáció 500. évfordulója tiszteletére rendezvénysorozat indult a Juhász Ferenc Művelődési Központban. Ennek első alkalma egy jótékonysági koncert volt a Torbágyi Református Egyházközség szervezésében.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Túri Erzsébet

Operatőr:  Marlok Barbara, Pataki Béla

Vágó:  Pataki Béla

 

Reformáció 500 – A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje

(03:11) Gondolatok, érzések a Reformáció 500. évfordulója és a jótékonyság kapcsán, kórusművek, dallamok, énekek, versek kíséretében.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Túri Erzsébet

Operatőr:  Marlok Barbara, Pataki Béla

Vágó:  Pataki Béla

 

Kárpátaljaiak Kárpátaljáért – hívogató

(17:07) A Biatorbágyi Vöröskereszt mindenkit szeretettel vár október 28-án a “Kárpátaljaiak Kárpátaljáért” című jótékonysági estjére a JFMK-ba. Az esemény a Nagydobronyi Református Irgalmas Samaritánus Gyermekotthon és a Református Líceum számára gyűjt adományokat.

Forgatás helyszíne:  JFMK

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Magai Miklós

Operatőr-vágó:  Noll-Batek Kristóf

 

Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából – 1.rész

(20:15) Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából a Torbágyi Református Egyházközség rendezésében. Fellépnek: Gebri Dániel (Herceghalom), Sebők Mónika a Magyar Állami Operaház magánénekese és Sütő Gábor szólisták, zongorán kísér Hegedüs Göntzi Katalin, valamint a Szakály Mátyás Férfikórus Feleki László vezetésével. Bevezetőt mond és az előadást vezeti Tankóné Bíró Mónika református lelkipásztor.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:  Pataki Béla

Hangtechnikus: Lászlóffy Péter