Nemzedékről nemzedékre 2017.10.23.

Híven őrizzük hagyományainkat • Reformáció 500 - röviden • Reformáció 500 - A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje • Kárpátaljaiak Kárpátaljáért - hívogató • Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából - 1.rész

 

 

Reformáció 500 - röviden

A Reformáció 500. évfordulója tiszteletére rendezvénysorozat indult a Juhász Ferenc Művelődési Központban. Ennek első alkalma egy jótékonysági koncert volt a Torbágyi Református Egyházközség szervezésében.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Túri Erzsébet

Operatőr:  Marlok Barbara, Pataki Béla

Vágó:  Pataki Béla

 

Reformáció 500 - A torbágyi reformátusok jótékonysági koncertje

(03:11) Gondolatok, érzések a Reformáció 500. évfordulója és a jótékonyság kapcsán, kórusművek, dallamok, énekek, versek kíséretében.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Túri Erzsébet

Operatőr:  Marlok Barbara, Pataki Béla

Vágó:  Pataki Béla

 

Kárpátaljaiak Kárpátaljáért - hívogató

(17:07) A Biatorbágyi Vöröskereszt mindenkit szeretettel vár október 28-án a "Kárpátaljaiak Kárpátaljáért" című jótékonysági estjére a JFMK-ba. Az esemény a Nagydobronyi Református Irgalmas Samaritánus Gyermekotthon és a Református Líceum számára gyűjt adományokat.

Forgatás helyszíne:  JFMK

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Szerkesztő-riporter:  Magai Miklós

Operatőr-vágó:  Noll-Batek Kristóf

 

Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából - 1.rész

(20:15) Jótékonysági koncert a Reformáció 500. évfordulója alkalmából a Torbágyi Református Egyházközség rendezésében. Fellépnek: Gebri Dániel (Herceghalom), Sebők Mónika a Magyar Állami Operaház magánénekese és Sütő Gábor szólisták, zongorán kísér Hegedüs Göntzi Katalin, valamint a Szakály Mátyás Férfikórus Feleki László vezetésével. Bevezetőt mond és az előadást vezeti Tankóné Bíró Mónika református lelkipásztor.

Forgatás helyszíne:  JFMK, Nagyterem

Készítette:  Völgyhíd TV, Biatorbágy

Operatőr-vágó:  Pataki Béla

Hangtechnikus: Lászlóffy Péter

Legfrissebb adások

Mai műsorunkban • Szemezgető - December • A Magyar Zarándokút Egyesület évzáró rendezvénye • Kárpátaljaiak Kárpátaljáért - 2. rész Szemezgető - December A következő összeállításból megtudhatjuk milyen programok várnak ránk decemberben. Forgatás helyszíne: JFMK Készítette: Völgyhíd TV, Biatorbágy Szerkesztő-riporter: Fischer Monika Operatőr-vágó:
Mai műsorunkban • Márton-napi nyitott pincék • Kárpátaljaiak Kárpátaljáért - részletek Márton-napi nyitott pincék Idén ősszel is kitárultak a borospincék kapui az Ürgehegyen. A Márton napi pincetúrán végigkóstolhattuk a környék legfinomabb borait. Forgatás helyszíne: Biatorbágy, Ürge-hegy Készítette: Völgyhíd TV, Biatorbágy Szerkesztő-riporter:
Mai műsorunkban • XIII. Fúvószenekari és Tánctalálkozó - 3. rész • Német nemzetiségi táncok XIII. Fúvószenekari és Tánctalálkozó - 3. rész A műsor jó hangulatáról idén is a zenei és tánchagyományokat őrző, fellépő csoportok gondoskodtak. Forgatás helyszíne: JFMK, Nagyterem Készítette: Völgyhíd TV, Biatorbágy Operatőr-vágó: Marlok Barbara, Pataki

Régebbi adások